List of Summer 2023 Graduates


College of Business, Management & Economics

Emma Ajakaiye
Associate of Arts in Business Administration & Management
Magna Cum Laude
Brianna Armstrong
Associate of Arts in Business Administration & Management
Orlando Arroyovega
Associate of Arts in Business Administration & Management
Cum Laude
Maurice Batubenga
Associate of Arts in Business Administration & Management
Yvonne Berkley
Associate of Arts in Business Administration & Management
Jennifer Beyers
Associate of Arts in Business Administration & Management
Magna Cum Laude
Samuel Brown
Associate of Arts in Business Administration & Management
Magna Cum Laude
Andrea Bundy
Associate of Arts in Business Administration & Management
Cum Laude
Tyler Burks
Associate of Arts in Business Administration & Management
Cum Laude
Christina Coleman
Associate of Arts in Business Administration & Management
Summa Cum Laude
Angel Colon
Associate of Arts in Business Administration & Management
Jordynn Conaway
Associate of Arts in Business Administration & Management
Cum Laude
Darius Counts
Associate of Arts in Business Administration & Management
Magna Cum Laude
Emma Crouch
Associate of Arts in Business Administration & Management
Anthony Cullum
Associate of Arts in Business Administration & Management
Magna Cum Laude
Everett Dale
Associate of Arts in Business Administration & Management
Cum Laude
Annette Daniels
Associate of Arts in Business Administration & Management
Laila DeCastro
Associate of Arts in Business Administration & Management
Magna Cum Laude
Kirk Garcia II
Associate of Arts in Business Administration & Management
Robert George
Associate of Arts in Business Administration & Management
Summa Cum Laude
Ashley Gilbert
Associate of Arts in Business Administration & Management
Nicholas Harrell
Associate of Arts in Business Administration & Management
Cum Laude
Chandler Hayes
Associate of Arts in Business Administration & Management
Lionel Henry
Associate of Arts in Business Administration & Management
Travis Honea
Associate of Arts in Business Administration & Management
Summa Cum Laude
Michael Howard
Associate of Arts in Business Administration & Management
Kristal Jackson
Associate of Arts in Business Administration & Management
Maliyah Jackson
Associate of Arts in Business Administration & Management
Dorothy Jenkins
Associate of Arts in Business Administration & Management
David Johnson
Associate of Arts in Business Administration & Management
Eve Joseph
Associate of Arts in Business Administration & Management
Shannon Klingler
Associate of Arts in Business Administration & Management
Francisco Leon Padilla
Associate of Arts in Business Administration & Management
Cum Laude
Tenyia Lewis
Associate of Arts in Business Administration & Management
Tracy Locus
Associate of Arts in Business Administration & Management
Ewa Machowicz
Associate of Arts in Business Administration & Management
Nikyia Marrow
Associate of Arts in Business Administration & Management
Angel Martin
Associate of Arts in Business Administration & Management
Adrian May
Associate of Arts in Business Administration & Management
Cum Laude
Zachary Maynes
Associate of Arts in Business Administration & Management
Cum Laude
Timeka McKinnie
Associate of Arts in Business Administration & Management
Priscilla Miller
Associate of Arts in Business Administration & Management
Angie Mower
Associate of Arts in Business Administration & Management
Cum Laude
Conni Norris
Associate of Arts in Business Administration & Management
Kara Nottingham
Associate of Arts in Business Administration & Management
Magna Cum Laude
Amber O'Fallon
Associate of Arts in Business Administration & Management
Cum Laude
Ayanna Packard
Associate of Arts in Business Administration & Management
Cum Laude
John Pearl
Associate of Arts in Business Administration & Management
Casey Piland
Associate of Arts in Business Administration & Management
Cum Laude
Timothy Radke
Associate of Arts in Business Administration & Management
Cum Laude
Vickey Robertson
Associate of Arts in Business Administration & Management
Magna Cum Laude
Ryan Schaffer
Associate of Arts in Business Administration & Management
Michelle Schinkai
Associate of Arts in Business Administration & Management
Tania Schmalz
Associate of Arts in Business Administration & Management
Micheal Seiber
Associate of Arts in Business Administration & Management
Jamie Sewell
Associate of Arts in Business Administration & Management
Magna Cum Laude
Jessica Smith
Associate of Arts in Business Administration & Management
Cum Laude
Joel Smith
Associate of Arts in Business Administration & Management
KiKi Smith
Associate of Arts in Business Administration & Management
Linda Splawn
Associate of Arts in Business Administration & Management
Emily Stalbird
Associate of Arts in Business Administration & Management
Magna Cum Laude
Shannon Talley
Associate of Arts in Business Administration & Management
Synthia Thomas
Associate of Arts in Business Administration & Management
Cum Laude
Andrea Vaca Suarez
Associate of Arts in Business Administration & Management
Cum Laude
Kenyatta Webster
Associate of Arts in Business Administration & Management
Christopher White
Associate of Arts in Business Administration & Management
Magna Cum Laude
Casee Williams
Associate of Arts in Business Administration & Management
Magna Cum Laude
Samantha Wilson
Associate of Arts in Business Administration & Management
Summa Cum Laude
Steven Wiser
Associate of Arts in Business Administration & Management
Cody Woodrow
Associate of Arts in Business Administration & Management
Christopher Yuill
Associate of Arts in Business Administration & Management
Summa Cum Laude
Whitney Abernathy
Bachelor of Business Administration
Emmanuel Agafie
Bachelor of Business Administration
Sharon Ajibade
Bachelor of Business Administration
James Alsheimer
Bachelor of Business Administration
Summa Cum Laude
Derrion Amos
Bachelor of Business Administration
Wendy Aquino
Bachelor of Business Administration
Magna Cum Laude
Matthew Arnwine
Bachelor of Business Administration
Magna Cum Laude
Rebecca Bailey
Bachelor of Business Administration
Summa Cum Laude
Jennifer Baker
Bachelor of Business Administration
Summa Cum Laude
Ray Baker
Bachelor of Business Administration
Summa Cum Laude
Wilibaldo Banuelos
Bachelor of Business Administration
Tiffany Barker
Bachelor of Business Administration
Magna Cum Laude
Taneesha Beach
Bachelor of Business Administration
Terry Bearden
Bachelor of Business Administration
Summa Cum Laude
Eric Bennett
Bachelor of Business Administration
Angela Benton
Bachelor of Business Administration
Summa Cum Laude
Stephen Bergstrom
Bachelor of Business Administration
Candace Bible
Bachelor of Business Administration
Cum Laude
Branda Blanks
Bachelor of Business Administration
Cum Laude
Donald Boone
Bachelor of Business Administration
Cum Laude
Jamie Brooke
Bachelor of Business Administration
Cum Laude
Rachel Brooks
Bachelor of Business Administration
Summa Cum Laude
Allison Brown
Bachelor of Business Administration
Summa Cum Laude
Tanisha Bryant
Bachelor of Business Administration
Magna Cum Laude
Kimberly Burks
Bachelor of Business Administration
Magna Cum Laude
Curtis Caldwell
Bachelor of Business Administration
Jameeka Ceaser
Bachelor of Business Administration
Magna Cum Laude
Richard Chavez Jr
Bachelor of Business Administration
MaryAnne Cobarrubia
Bachelor of Business Administration
Veronica Courter
Bachelor of Business Administration
Laura Creswell
Bachelor of Business Administration
Shawon Darden
Bachelor of Business Administration
Alyce Davidson
Bachelor of Business Administration
Summa Cum Laude
Kiarah Deshane
Bachelor of Business Administration
Matt Douglass
Bachelor of Business Administration
Atrell Dulaney
Bachelor of Business Administration
Monterian Edwards
Bachelor of Business Administration
Latasha Felder
Bachelor of Business Administration
Cum Laude
Jordan Flohr
Bachelor of Business Administration
Summa Cum Laude
Scott Ford
Bachelor of Business Administration
Summa Cum Laude
Cedric Foster
Bachelor of Business Administration
Jahmil Frazier
Bachelor of Business Administration
Brandi Freeman
Bachelor of Business Administration
Tonya French
Bachelor of Business Administration
Cum Laude
Katy Garcia
Bachelor of Business Administration
Magna Cum Laude
Nikki Garoutte
Bachelor of Business Administration
Heather Geist
Bachelor of Business Administration
Summa Cum Laude
Ronald Glenn
Bachelor of Business Administration
Cum Laude
Robert Gonzalez
Bachelor of Business Administration
Cum Laude
Tony Haggerty
Bachelor of Business Administration
Summa Cum Laude
Kristi Hancock
Bachelor of Business Administration
Summa Cum Laude
Quincy Harris
Bachelor of Business Administration
Magna Cum Laude
Teddy Hart
Bachelor of Business Administration
Carlos Hayes
Bachelor of Business Administration
Cum Laude
Cassie Hegwood
Bachelor of Business Administration
Magna Cum Laude
Kendell Herrington
Bachelor of Business Administration
Magna Cum Laude
Kimberly Hewitt
Bachelor of Business Administration
Summa Cum Laude
Alex Hickmon
Bachelor of Business Administration
Magna Cum Laude
Charles Holmes
Bachelor of Business Administration
Summa Cum Laude
Brittnie Hurley
Bachelor of Business Administration
Jennifer Iverson
Bachelor of Business Administration
Summa Cum Laude
Keith Ivey
Bachelor of Business Administration
Christopher Jensen
Bachelor of Business Administration
Magna Cum Laude
Lakeshia Jones
Bachelor of Business Administration
Magna Cum Laude
Rita Jones
Bachelor of Business Administration
Tiara Kelso
Bachelor of Business Administration
Nicholas Kilby
Bachelor of Business Administration
Floyd King
Bachelor of Business Administration
Magna Cum Laude
Cherless King-Miller
Bachelor of Business Administration
Summa Cum Laude
Misty Konkle
Bachelor of Business Administration
Summa Cum Laude
Nicholas Kuettle
Bachelor of Business Administration
Magna Cum Laude
Dylan Long
Bachelor of Business Administration
Cum Laude
Vanessa Lopez
Bachelor of Business Administration
Nicholas Lortz
Bachelor of Business Administration
Susan Lugo
Bachelor of Business Administration
Summa Cum Laude
Monica Lung
Bachelor of Business Administration
Summa Cum Laude
Courtney Maxey
Bachelor of Business Administration
Rhonda McBain
Bachelor of Business Administration
Jennifer McCann
Bachelor of Business Administration
Magna Cum Laude
Jett Miller
Bachelor of Business Administration
Magna Cum Laude
Natasha Minor
Bachelor of Business Administration
Magna Cum Laude
Marissa Moore
Bachelor of Business Administration
Connie Morgan
Bachelor of Business Administration
Summa Cum Laude
Karla Munoz-Garcia
Bachelor of Business Administration
Magna Cum Laude
Jonathan Myers
Bachelor of Business Administration
Magna Cum Laude
Jaimie Naylor
Bachelor of Business Administration
Ositadima Ndubizu
Bachelor of Business Administration
Daniel Norman
Bachelor of Business Administration
Summa Cum Laude
Robin O'Dell
Bachelor of Business Administration
Summa Cum Laude
Amy Olsen
Bachelor of Business Administration
Magna Cum Laude
Lydia Palmer
Bachelor of Business Administration
Summa Cum Laude
Amanda Parrish
Bachelor of Business Administration
Cum Laude
Mitchell Patterson
Bachelor of Business Administration
Mitchell Peck
Bachelor of Business Administration
Magna Cum Laude
Dave Perkins
Bachelor of Business Administration
Joshua Politz
Bachelor of Business Administration
Magna Cum Laude
Davis Prescott
Bachelor of Business Administration
Summa Cum Laude
Linda Proffitt
Bachelor of Business Administration
Cum Laude
Kelly Ramirez
Bachelor of Business Administration
Magna Cum Laude
Randy Reid
Bachelor of Business Administration
Cum Laude
Casey Rhine
Bachelor of Business Administration
Summa Cum Laude
Lindsey Riceman
Bachelor of Business Administration
Barbara Roe
Bachelor of Business Administration
Valencity Rogers
Bachelor of Business Administration
Brooke Sanchez
Bachelor of Business Administration
Summa Cum Laude
Guadalupe Sanchez
Bachelor of Business Administration
Magna Cum Laude
Benjamin Satrasook
Bachelor of Business Administration
Magna Cum Laude
Andrea Scott
Bachelor of Business Administration
Summa Cum Laude
Michelle Serrata
Bachelor of Business Administration
Magna Cum Laude
Shaterica Shedrick
Bachelor of Business Administration
Chelsea Simmons
Bachelor of Business Administration
Summa Cum Laude
Bryan Smith
Bachelor of Business Administration
Summa Cum Laude
Tamika Smith
Bachelor of Business Administration
Jamar Sneed
Bachelor of Business Administration
Tyson Sontag
Bachelor of Business Administration
Magna Cum Laude
Kristal Stewart
Bachelor of Business Administration
Magna Cum Laude
Wojciech Suszylo
Bachelor of Business Administration
Magna Cum Laude
Amanda Sutton
Bachelor of Business Administration
Laura Thrasher
Bachelor of Business Administration
Magna Cum Laude
Alexis Tift
Bachelor of Business Administration
Michelle Todd
Bachelor of Business Administration
Carrie Treat
Bachelor of Business Administration
Cum Laude
John Turner
Bachelor of Business Administration
Summa Cum Laude
Steve Underwood
Bachelor of Business Administration
Christina Valeary
Bachelor of Business Administration
Phillip Van Tassel
Bachelor of Business Administration
Summa Cum Laude
Kyra Vinson
Bachelor of Business Administration
Montessa Voss
Bachelor of Business Administration
Ta'Quina Washington
Bachelor of Business Administration
Donna Weaver
Bachelor of Business Administration
Summa Cum Laude
Nicholle Wilhelm
Bachelor of Business Administration
Magna Cum Laude
Stacy Willems
Bachelor of Business Administration
Kandi Williams
Bachelor of Business Administration
Tiffany Williams
Bachelor of Business Administration
Shannon Williamson
Bachelor of Business Administration
Cum Laude
Anna Wright
Bachelor of Business Administration
Felicia Young
Bachelor of Business Administration
Deborah Youngbloom
Bachelor of Business Administration
Summa Cum Laude
Tadesse Berhe
Bachelor of Business Administration in Financial Planning
Jennifer Davis
Bachelor of Business Administration in Financial Planning
Cum Laude
Peter Kendrick
Bachelor of Business Administration in Financial Planning
Magna Cum Laude
Robert Kinne
Bachelor of Business Administration in Financial Planning
Magna Cum Laude
Robert Ray
Bachelor of Business Administration in Financial Planning
Cum Laude
Alexander Schaefer
Bachelor of Business Administration in Financial Planning
Timothy Schroff
Bachelor of Business Administration in Financial Planning
Cum Laude
Jefferson Thomas
Bachelor of Business Administration in Financial Planning
Magna Cum Laude
Willie Bacon
Bachelor of Science in Accounting
Hazel Castro
Bachelor of Science in Accounting
Roberto Gelats
Bachelor of Science in Accounting
Summa Cum Laude
Valencia Golden
Bachelor of Science in Accounting
Margaret Hughes
Bachelor of Science in Accounting
Cum Laude
Rebecca Hutchins
Bachelor of Science in Accounting
Summa Cum Laude
Amanda Kieth
Bachelor of Science in Accounting
Summa Cum Laude
Tucker Perry
Bachelor of Science in Accounting
Anthony Schofield
Bachelor of Science in Accounting
Magna Cum Laude
Karie Sheffield
Bachelor of Science in Accounting
Cum Laude
Marie Shirey Harrison
Bachelor of Science in Accounting
Gina Walker
Bachelor of Science in Accounting
Cooper Weiss
Bachelor of Science in Accounting
Cum Laude
Curtis Gervais
Bachelor of Science in Business Management
David Hamrick
Bachelor of Science in Business Management
Summa Cum Laude
James Montgomery
Bachelor of Science in Business Management
Magna Cum Laude
Jigna Panchal
Bachelor of Science in Business Management
Magna Cum Laude
Nathan Petrowski
Bachelor of Science in Business Management
Summa Cum Laude
Jan Tillman
Bachelor of Science in Business Management
Robert Adelizzi II
Master of Business Administration
With Distinction
Christian Albrecht
Master of Business Administration
With Distinction
Max Anthony
Master of Business Administration
With Distinction
Tykeya Banks
Master of Business Administration
With Distinction
Christopher Bean
Master of Business Administration
Robert Berman
Master of Business Administration
With Distinction
Raffi Boghossian
Master of Business Administration
With Distinction
Travis Bowen
Master of Business Administration
With Distinction
Jane Brigham
Master of Business Administration
With Distinction
Gary Brumley
Master of Business Administration
With Distinction
Lakecia Clemons
Master of Business Administration
Jeffrey Cooper
Master of Business Administration
With Distinction
Yolanda Davis Lindsey
Master of Business Administration
With Distinction
Byron Dickens
Master of Business Administration
With Distinction
Lawanda Edwards
Master of Business Administration
Chinyere Eze
Master of Business Administration
With Distinction
Kelly Ford
Master of Business Administration
With Distinction
Steven Forster
Master of Business Administration
With Distinction
Adam Foster
Master of Business Administration
With Distinction
Jeremy Gedeon
Master of Business Administration
With Distinction
Raina Haynes
Master of Business Administration
With Distinction
Sarah Howard
Master of Business Administration
With Distinction
Adam Huls
Master of Business Administration
With Distinction
Shannon Humes
Master of Business Administration
With Distinction
Latashia Jackson
Master of Business Administration
Garrett Jenkins
Master of Business Administration
John Johnson
Master of Business Administration
Cody Key
Master of Business Administration
Josi Klein
Master of Business Administration
With Distinction
Brian Lagarde
Master of Business Administration
With Distinction
Eric Lebeaux
Master of Business Administration
With Distinction
Casey Manahan
Master of Business Administration
With Distinction
Janice McDaniel
Master of Business Administration
With Distinction
Thomas Mesloh
Master of Business Administration
With Distinction
Kayleigh Momme
Master of Business Administration
With Distinction
Victoria Nielson-Young
Master of Business Administration
Stevie Norton
Master of Business Administration
Seressa Okigbo
Master of Business Administration
With Distinction
Ricardo Ortiz
Master of Business Administration
With Distinction
Kaelyn Paine
Master of Business Administration
Jessica Patton
Master of Business Administration
Michele Pearl
Master of Business Administration
With Distinction
Julie Phelps
Master of Business Administration
Latasha Reyes
Master of Business Administration
With Distinction
Vontressa Salaam
Master of Business Administration
Aryanna Savage
Master of Business Administration
Autumn Schumacker
Master of Business Administration
With Distinction
Tara Sellers
Master of Business Administration
Erica Short
Master of Business Administration
With Distinction
Brenda Smith
Master of Business Administration
Justin Studstill
Master of Business Administration
With Distinction
Misty Sullivan
Master of Business Administration
With Distinction
Janice Tyler
Master of Business Administration
Tre Tyson
Master of Business Administration
Bonnie Whaley
Master of Business Administration
With Distinction
Byron Wiggins
Master of Business Administration
Tony Yang
Master of Business Administration
With Distinction
Hee Yoon
Master of Business Administration
With Distinction
Jason Hickey
Master of Business Administration in Information Management
With Distinction
Ralna Matthews
Master of Business Administration in Information Management
Dana Proffitt
Master of Business Administration in Information Management
With Distinction
Toure Williams
Master of Business Administration in Information Management
With Distinction
Michael Baldwin
Master of Business Administration in Project Management
With Distinction
Sean Byerly
Master of Business Administration in Project Management
With Distinction
Rose Campos
Master of Business Administration in Project Management
With Distinction
Rayna Charles
Master of Business Administration in Project Management
With Distinction
Terrence Davis
Master of Business Administration in Project Management
Eric Dobberfuhl
Master of Business Administration in Project Management
With Distinction
Aimee Goodson
Master of Business Administration in Project Management
With Distinction
Garrett Greene
Master of Business Administration in Project Management
With Distinction
Travis Hennis
Master of Business Administration in Project Management
With Distinction
James Hildreth
Master of Business Administration in Project Management
With Distinction
Shaun Jordan
Master of Business Administration in Project Management
Brian Kaplan
Master of Business Administration in Project Management
With Distinction
Jesse Kovac
Master of Business Administration in Project Management
With Distinction
Desmond Littlejohn
Master of Business Administration in Project Management
Andre Marcano
Master of Business Administration in Project Management
With Distinction
David Marshall
Master of Business Administration in Project Management
With Distinction
Viney Mehta
Master of Business Administration in Project Management
With Distinction
Kiristyn Miles
Master of Business Administration in Project Management
With Distinction
Rodney Miles
Master of Business Administration in Project Management
With Distinction
Kristipher Padden
Master of Business Administration in Project Management
With Distinction
Justin Pochon
Master of Business Administration in Project Management
With Distinction
Mahmoona Rahim
Master of Business Administration in Project Management
With Distinction
David Scroggins
Master of Business Administration in Project Management
With Distinction
Samuel Simpson
Master of Business Administration in Project Management
With Distinction
Brittany Smith
Master of Business Administration in Project Management
With Distinction
Sabrina Srmek
Master of Business Administration in Project Management
Muhammed Touray
Master of Business Administration in Project Management
With Distinction
Javier Vargas
Master of Business Administration in Project Management
With Distinction
Alberto Velez
Master of Business Administration in Project Management
With Distinction
Brenton Warwick
Master of Business Administration in Project Management
With Distinction
Loumiser Washington
Master of Business Administration in Project Management
With Distinction
Jason Beck
Master of Science in Business Intelligence
With Distinction
Belinda Bland
Master of Science in Business Intelligence
With Distinction
Robert Brooks
Master of Science in Business Intelligence
With Distinction
Justin Collake
Master of Science in Business Intelligence
With Distinction
Lakeenen Foster
Master of Science in Business Intelligence
With Distinction
Stephen Habbert
Master of Science in Business Intelligence
With Distinction
Jack Kelly
Master of Science in Business Intelligence
With Distinction
Donald Ricks
Master of Science in Business Intelligence
With Distinction
Ambrose Tafang
Master of Science in Business Intelligence
With Distinction
Nathan Baker
Master of Science in Performance Improvement
With Distinction
Staci Barfield
Master of Science in Performance Improvement
With Distinction
Nathan Carbonell
Master of Science in Performance Improvement
With Distinction
Susan Christmas
Master of Science in Performance Improvement
With Distinction
Brian Hall
Master of Science in Performance Improvement
With Distinction
Zachary Hartmann
Master of Science in Performance Improvement
With Distinction
Raven Henderson
Master of Science in Performance Improvement
With Distinction
Stephen Jarman
Master of Science in Performance Improvement
With Distinction
LaJimmease Jones
Master of Science in Performance Improvement
With Distinction
Porsha Lang
Master of Science in Performance Improvement
With Distinction
Kenneth Lawrence
Master of Science in Performance Improvement
With Distinction
Sergio Moreno
Master of Science in Performance Improvement
With Distinction
Meloni Stevens
Master of Science in Performance Improvement
With Distinction

College of Humanities & Social Sciences

Andre Arienza
Associate of Arts in Criminal Justice
Summa Cum Laude
Addison Baker
Associate of Arts in Criminal Justice
Adam Ball
Associate of Arts in Criminal Justice
Aaron Cardoso
Associate of Arts in Criminal Justice
Michael Clines
Associate of Arts in Criminal Justice
Christopher Craft
Associate of Arts in Criminal Justice
Summa Cum Laude
Antonio Dash
Associate of Arts in Criminal Justice
Merrae Duncan
Associate of Arts in Criminal Justice
Abelardo Flores
Associate of Arts in Criminal Justice
Magna Cum Laude
Jalonni Gadist
Associate of Arts in Criminal Justice
Cum Laude
Andrew Gutierrez
Associate of Arts in Criminal Justice
Veronica Gutierrez
Associate of Arts in Criminal Justice
Cum Laude
Ethan Huxtable
Associate of Arts in Criminal Justice
Peaches Jackson
Associate of Arts in Criminal Justice
Tiffany Jenkins
Associate of Arts in Criminal Justice
Haydin Kaio
Associate of Arts in Criminal Justice
Bobbie King
Associate of Arts in Criminal Justice
Cum Laude
Earl Lovett
Associate of Arts in Criminal Justice
Cum Laude
Shantayvius Lovette
Associate of Arts in Criminal Justice
Dylan Peerman
Associate of Arts in Criminal Justice
Cum Laude
Dakota Puckett
Associate of Arts in Criminal Justice
Samantha Rabe
Associate of Arts in Criminal Justice
Magna Cum Laude
William Roberts
Associate of Arts in Criminal Justice
Stacey Smith
Associate of Arts in Criminal Justice
Edwin Swan
Associate of Arts in Criminal Justice
Magna Cum Laude
Cherrelle Taylor
Associate of Arts in Criminal Justice
Shanice Taylor
Associate of Arts in Criminal Justice
Kristin Whitaker
Associate of Arts in Criminal Justice
Connie Worrell
Associate of Arts in Criminal Justice
Cum Laude
Jessica Yeates
Associate of Arts in Criminal Justice
Summa Cum Laude
Richard Barron
Associate of Arts in Multidisciplinary Studies
Magna Cum Laude
Beverly Blazi
Associate of Arts in Multidisciplinary Studies
Louis Bonilla
Associate of Arts in Multidisciplinary Studies
William Carballo
Associate of Arts in Multidisciplinary Studies
Johnny Delgado
Associate of Arts in Multidisciplinary Studies
Cum Laude
Franklin Gregg
Associate of Arts in Multidisciplinary Studies
George Hurley
Associate of Arts in Multidisciplinary Studies
Justin James
Associate of Arts in Multidisciplinary Studies
Terry John
Associate of Arts in Multidisciplinary Studies
Ricardo Martinez
Associate of Arts in Multidisciplinary Studies
Summa Cum Laude
Lilly McKee
Associate of Arts in Multidisciplinary Studies
Cum Laude
Donald Mikesell
Associate of Arts in Multidisciplinary Studies
Magna Cum Laude
Dwight Montgomery
Associate of Arts in Multidisciplinary Studies
Daryl Robbins
Associate of Arts in Multidisciplinary Studies
Carina Sanchez
Associate of Arts in Multidisciplinary Studies
Summa Cum Laude
Aletta Smith
Associate of Arts in Multidisciplinary Studies
Magna Cum Laude
James Whitaker
Associate of Arts in Multidisciplinary Studies
Shannon Letterlough
Associate of Arts in Paralegal Studies
Cum Laude
Alanna Lingelbach
Associate of Arts in Paralegal Studies
Jennifer Montes
Associate of Arts in Paralegal Studies
Jasmine Terrell
Associate of Arts in Paralegal Studies
Mary Waters
Associate of Arts in Paralegal Studies
Kiersten Widmer
Associate of Arts in Paralegal Studies
Diana Woods
Associate of Arts in Paralegal Studies
Daniel Agriesti
Bachelor of Arts in Criminal Justice
Memory Alexander
Bachelor of Arts in Criminal Justice
Cum Laude
Heather Alvarado
Bachelor of Arts in Criminal Justice
Magna Cum Laude
Titiana Babau-Mateu
Bachelor of Arts in Criminal Justice
Bradley Barron
Bachelor of Arts in Criminal Justice
Roxanna Beard-Browning
Bachelor of Arts in Criminal Justice
Summa Cum Laude
Stephen Binash
Bachelor of Arts in Criminal Justice
Magna Cum Laude
Shenell Bones
Bachelor of Arts in Criminal Justice
Takeem Bowman
Bachelor of Arts in Criminal Justice
Cum Laude
Charity Bridges
Bachelor of Arts in Criminal Justice
Raymond Concepcion
Bachelor of Arts in Criminal Justice
Jennifer Cottrell
Bachelor of Arts in Criminal Justice
Cum Laude
Jason Curtis
Bachelor of Arts in Criminal Justice
Summa Cum Laude
Jacob Davidson
Bachelor of Arts in Criminal Justice
Summa Cum Laude
Cyntyla Davis
Bachelor of Arts in Criminal Justice
Leah Deal
Bachelor of Arts in Criminal Justice
Caroline Desue
Bachelor of Arts in Criminal Justice
Cum Laude
Jana Detherage
Bachelor of Arts in Criminal Justice
Magna Cum Laude
Michelle Dilday
Bachelor of Arts in Criminal Justice
Brandon DuBois
Bachelor of Arts in Criminal Justice
Magna Cum Laude
Derrick Farrell
Bachelor of Arts in Criminal Justice
Samuel Fleming
Bachelor of Arts in Criminal Justice
Summa Cum Laude
Tomra Friesland
Bachelor of Arts in Criminal Justice
Summa Cum Laude
Tamika Greene
Bachelor of Arts in Criminal Justice
Shaka James
Bachelor of Arts in Criminal Justice
Alicia Janvier
Bachelor of Arts in Criminal Justice
Kaylon Jones
Bachelor of Arts in Criminal Justice
Deborah Kemmerer
Bachelor of Arts in Criminal Justice
Kimberley Mackie
Bachelor of Arts in Criminal Justice
Cum Laude
Carl Metayer
Bachelor of Arts in Criminal Justice
Magna Cum Laude
Tamika Newborn
Bachelor of Arts in Criminal Justice
Mary Ousley
Bachelor of Arts in Criminal Justice
Michael Outlaw
Bachelor of Arts in Criminal Justice
Cum Laude
Prince Owoahene
Bachelor of Arts in Criminal Justice
Cum Laude
Debra Porter
Bachelor of Arts in Criminal Justice
Charles Power
Bachelor of Arts in Criminal Justice
Magna Cum Laude
Kimberly Prevatte
Bachelor of Arts in Criminal Justice
Mika Roepke
Bachelor of Arts in Criminal Justice
Cum Laude
Misha Rosario-Early
Bachelor of Arts in Criminal Justice
Cum Laude
Carla Saavedra
Bachelor of Arts in Criminal Justice
Magna Cum Laude
Waylon Schulz
Bachelor of Arts in Criminal Justice
Sierra Schwarte
Bachelor of Arts in Criminal Justice
Cum Laude
Taylor Scorsone
Bachelor of Arts in Criminal Justice
Magna Cum Laude
Rene Sesma
Bachelor of Arts in Criminal Justice
Magna Cum Laude
Donald Skaggs
Bachelor of Arts in Criminal Justice
Daja Small
Bachelor of Arts in Criminal Justice
Magna Cum Laude
Eric Smith
Bachelor of Arts in Criminal Justice
Magna Cum Laude
Ricky Snider
Bachelor of Arts in Criminal Justice
Summa Cum Laude
Jason Stafford
Bachelor of Arts in Criminal Justice
Magna Cum Laude
John Staley
Bachelor of Arts in Criminal Justice
Magna Cum Laude
Michael Swartzfager
Bachelor of Arts in Criminal Justice
Paul Thurman
Bachelor of Arts in Criminal Justice
Magna Cum Laude
Matthew Wheeler
Bachelor of Arts in Criminal Justice
Summa Cum Laude
Jessica White
Bachelor of Arts in Criminal Justice
Blaise Abong
Bachelor of Arts in Multidisciplinary Studies
Magna Cum Laude
Michael Aquino
Bachelor of Arts in Multidisciplinary Studies
Magna Cum Laude
Ryan Bailey
Bachelor of Arts in Multidisciplinary Studies
Daniel Bear
Bachelor of Arts in Multidisciplinary Studies
Magna Cum Laude
Tara Benitez
Bachelor of Arts in Multidisciplinary Studies
Magna Cum Laude
Christopher Bennett
Bachelor of Arts in Multidisciplinary Studies
Summa Cum Laude
Latoshia Blakley
Bachelor of Arts in Multidisciplinary Studies
Cum Laude
Daniel Box
Bachelor of Arts in Multidisciplinary Studies
Summa Cum Laude
Ella Brown
Bachelor of Arts in Multidisciplinary Studies
Magna Cum Laude
William Connolly
Bachelor of Arts in Multidisciplinary Studies
Lindsey Cruse
Bachelor of Arts in Multidisciplinary Studies
Summa Cum Laude
Annie Daniell
Bachelor of Arts in Multidisciplinary Studies
Lacey Davis
Bachelor of Arts in Multidisciplinary Studies
Summa Cum Laude
Gabriel Dominguez
Bachelor of Arts in Multidisciplinary Studies
Magna Cum Laude
Shane Eldridge
Bachelor of Arts in Multidisciplinary Studies
Cum Laude
Charles Ellis
Bachelor of Arts in Multidisciplinary Studies
Summa Cum Laude
Joseph English
Bachelor of Arts in Multidisciplinary Studies
Cum Laude
Christian Epps
Bachelor of Arts in Multidisciplinary Studies
Magna Cum Laude
Agnelo Espinola
Bachelor of Arts in Multidisciplinary Studies
Summa Cum Laude
Maressa Foster
Bachelor of Arts in Multidisciplinary Studies
Magna Cum Laude
John Frazier
Bachelor of Arts in Multidisciplinary Studies
Sharon Fultz
Bachelor of Arts in Multidisciplinary Studies
Benjamin Hoberg
Bachelor of Arts in Multidisciplinary Studies
Cum Laude
Scott Johnson
Bachelor of Arts in Multidisciplinary Studies
Magna Cum Laude
Angellette Jones
Bachelor of Arts in Multidisciplinary Studies
Summa Cum Laude
Catherine Jostad
Bachelor of Arts in Multidisciplinary Studies
Summa Cum Laude
Phillip Loflin
Bachelor of Arts in Multidisciplinary Studies
Magna Cum Laude
Joshua Marine
Bachelor of Arts in Multidisciplinary Studies
Bradley Meisenburg
Bachelor of Arts in Multidisciplinary Studies
Summa Cum Laude
Daisy Mendoza
Bachelor of Arts in Multidisciplinary Studies
Cum Laude
Fedon Mitchell
Bachelor of Arts in Multidisciplinary Studies
Summa Cum Laude
William Petty
Bachelor of Arts in Multidisciplinary Studies
Summa Cum Laude
Pichai Polprasert
Bachelor of Arts in Multidisciplinary Studies
Magna Cum Laude
Josette Privett
Bachelor of Arts in Multidisciplinary Studies
Frank Rogers
Bachelor of Arts in Multidisciplinary Studies
Summa Cum Laude
Benjamin Rosenbaum
Bachelor of Arts in Multidisciplinary Studies
Corey Sanchez
Bachelor of Arts in Multidisciplinary Studies
Magna Cum Laude
Jonathan Smithers
Bachelor of Arts in Multidisciplinary Studies
Magna Cum Laude
John Tempel
Bachelor of Arts in Multidisciplinary Studies
Magna Cum Laude
Jacob Thurber
Bachelor of Arts in Multidisciplinary Studies
Cum Laude
Barry Titsworth
Bachelor of Arts in Multidisciplinary Studies
Vanessa Tommasi
Bachelor of Arts in Multidisciplinary Studies
Cum Laude
Calvin Ward
Bachelor of Arts in Multidisciplinary Studies
Lynda Washington
Bachelor of Arts in Multidisciplinary Studies
Cody Waterkotte
Bachelor of Arts in Multidisciplinary Studies
Cum Laude
Marlon Williams
Bachelor of Arts in Multidisciplinary Studies
Magna Cum Laude
Adrienne Wilson
Bachelor of Arts in Multidisciplinary Studies
Jim Wilson
Bachelor of Arts in Multidisciplinary Studies
Summa Cum Laude
Annette Foreman
Bachelor of Arts in Strategic Communications
Cum Laude
Jason Meinders
Bachelor of Arts in Strategic Communications
Summa Cum Laude
Michael Ramos
Bachelor of Arts in Strategic Communications
Alfonsa Spradley
Bachelor of Arts in Strategic Communications
Angelique Tyner
Bachelor of Arts in Strategic Communications
Travis Berg
Bachelor of Science in Multidisciplinary Studies
Summa Cum Laude
Craig Fuller
Bachelor of Science in Multidisciplinary Studies
Sherry Smith
Bachelor of Science in Multidisciplinary Studies
Derrick Tate
Bachelor of Science in Multidisciplinary Studies
Cum Laude
Alex Abbate
Master of Science in Leadership
With Distinction
Paul Beitling
Master of Science in Leadership
With Distinction
Christina Cauchy
Master of Science in Leadership
With Distinction
Santiago Cendejas
Master of Science in Leadership
With Distinction
Vernard Colvin
Master of Science in Leadership
Robert Conard
Master of Science in Leadership
With Distinction
Lacey Cook
Master of Science in Leadership
With Distinction
Bryan Corbett
Master of Science in Leadership
With Distinction
Tina Dietz
Master of Science in Leadership
With Distinction
Teranesha Dupas-Newton
Master of Science in Leadership
Terina Edmond
Master of Science in Leadership
With Distinction
John Ernst
Master of Science in Leadership
With Distinction
John Fields
Master of Science in Leadership
With Distinction
Tabitha Harris
Master of Science in Leadership
George Hunter
Master of Science in Leadership
With Distinction
Harold Jackson
Master of Science in Leadership
With Distinction
Keith Johnson
Master of Science in Leadership
With Distinction
Dale Kauffman
Master of Science in Leadership
With Distinction
Melinani King
Master of Science in Leadership
With Distinction
Derrick Lewis
Master of Science in Leadership
With Distinction
Alysia Matherly
Master of Science in Leadership
With Distinction
Stephen Mattingly
Master of Science in Leadership
With Distinction
Elsy Morataya
Master of Science in Leadership
With Distinction
Dominique Nash
Master of Science in Leadership
Brandon Newman
Master of Science in Leadership
Michael Okikawa
Master of Science in Leadership
With Distinction
Janaan Parms
Master of Science in Leadership
With Distinction
Jennifer Phillips
Master of Science in Leadership
With Distinction
Edgardo Pineda
Master of Science in Leadership
With Distinction
Jonathan Rafferty
Master of Science in Leadership
With Distinction
Richard Ricketts
Master of Science in Leadership
With Distinction
Wendy Samples
Master of Science in Leadership
With Distinction
Rashaundra Singleton
Master of Science in Leadership
With Distinction
Dakota Terry
Master of Science in Leadership
With Distinction
Alice Torres
Master of Science in Leadership
With Distinction
Denise Vincent
Master of Science in Leadership
With Distinction
Kimberly Walker Garrison
Master of Science in Leadership
With Distinction
Trokil White
Master of Science in Leadership
Sharon Williams
Master of Science in Leadership
James Young
Master of Science in Leadership
With Distinction

College of Nursing & Health Professions

Ashley Austin
Associate of Applied Science in Healthcare Administration
Cum Laude
Victoria Burgess
Associate of Applied Science in Healthcare Administration
Summa Cum Laude
Taylor Carr
Associate of Applied Science in Healthcare Administration
LaToya Cherry
Associate of Applied Science in Healthcare Administration
Summa Cum Laude
Krystal Conte
Associate of Applied Science in Healthcare Administration
Unjuna Jackson
Associate of Applied Science in Healthcare Administration
Magna Cum Laude
Leola Jones
Associate of Applied Science in Healthcare Administration
Kelly Lyons
Associate of Applied Science in Healthcare Administration
Summa Cum Laude
Chare Ogwin
Associate of Applied Science in Healthcare Administration
Cum Laude
Patricia Oliver Robinson
Associate of Applied Science in Healthcare Administration
Mikeshia Parks
Associate of Applied Science in Healthcare Administration
Summa Cum Laude
Suzette Profit
Associate of Applied Science in Healthcare Administration
Cum Laude
Andrea Reed
Associate of Applied Science in Healthcare Administration
Asombra Reed
Associate of Applied Science in Healthcare Administration
Summa Cum Laude
Elizabeth Schlosser
Associate of Applied Science in Healthcare Administration
Timothy Spivey
Associate of Applied Science in Healthcare Administration
Summa Cum Laude
Hannah Tanguay
Associate of Applied Science in Healthcare Administration
Summa Cum Laude
Tiffany Washington
Associate of Applied Science in Healthcare Administration
Summa Cum Laude
Doris Williams
Associate of Applied Science in Healthcare Administration
Magna Cum Laude
Nicole Williams
Associate of Applied Science in Healthcare Administration
Summa Cum Laude
Sundasia Adams
Associate of Applied Science in Medical Administrative Assistant
Magna Cum Laude
Shamaro Beckford
Associate of Applied Science in Medical Administrative Assistant
Summa Cum Laude
Julneisia Cole
Associate of Applied Science in Medical Administrative Assistant
Destiny Davis
Associate of Applied Science in Medical Administrative Assistant
Destiny Graham
Associate of Applied Science in Medical Administrative Assistant
Cum Laude
Susan Helton
Associate of Applied Science in Medical Administrative Assistant
Adrielle Jones
Associate of Applied Science in Medical Administrative Assistant
Summa Cum Laude
Marianna Kroll
Associate of Applied Science in Medical Administrative Assistant
Shawnda Pettway
Associate of Applied Science in Medical Administrative Assistant
Magna Cum Laude
Imani Shell
Associate of Applied Science in Medical Administrative Assistant
Shoania Williams
Associate of Applied Science in Medical Administrative Assistant
Joseph Adams
Associate of Applied Science in Medical Coding & Billing
Cum Laude
Geisha Alvarez
Associate of Applied Science in Medical Coding & Billing
Magna Cum Laude
Druezilla Anderson
Associate of Applied Science in Medical Coding & Billing
Cum Laude
Miling Belvin
Associate of Applied Science in Medical Coding & Billing
Kathryn Berlin
Associate of Applied Science in Medical Coding & Billing
Magna Cum Laude
Kenyata Blount
Associate of Applied Science in Medical Coding & Billing
Beverly Boatman
Associate of Applied Science in Medical Coding & Billing
Laketa Boswell
Associate of Applied Science in Medical Coding & Billing
Brenda Brisco
Associate of Applied Science in Medical Coding & Billing
Vanity Brooks
Associate of Applied Science in Medical Coding & Billing
Cherrelle Bryant
Associate of Applied Science in Medical Coding & Billing
Nancy Bujanowski
Associate of Applied Science in Medical Coding & Billing
Magna Cum Laude
Kimberly Burton
Associate of Applied Science in Medical Coding & Billing
Magna Cum Laude
Fragile Chandler
Associate of Applied Science in Medical Coding & Billing
Vernon Cleckley
Associate of Applied Science in Medical Coding & Billing
Leah Collier
Associate of Applied Science in Medical Coding & Billing
Magna Cum Laude
Charlotte Corby
Associate of Applied Science in Medical Coding & Billing
Denise Dellapenna
Associate of Applied Science in Medical Coding & Billing
Nicole Donahee
Associate of Applied Science in Medical Coding & Billing
Cum Laude
Dawn Erwin
Associate of Applied Science in Medical Coding & Billing
Cassandra Evans
Associate of Applied Science in Medical Coding & Billing
Ellis Ford
Associate of Applied Science in Medical Coding & Billing
Deshonda Harris
Associate of Applied Science in Medical Coding & Billing
Marley Hawkins
Associate of Applied Science in Medical Coding & Billing
Magna Cum Laude
Lori Hernandez
Associate of Applied Science in Medical Coding & Billing
Summa Cum Laude
Holli Hickman
Associate of Applied Science in Medical Coding & Billing
Summa Cum Laude
Dominique Hough
Associate of Applied Science in Medical Coding & Billing
Tukella Jones
Associate of Applied Science in Medical Coding & Billing
Jordan Keyes
Associate of Applied Science in Medical Coding & Billing
Erin Kirchner
Associate of Applied Science in Medical Coding & Billing
Summa Cum Laude
Latonia Leary
Associate of Applied Science in Medical Coding & Billing
Summa Cum Laude
Mayra Leonard
Associate of Applied Science in Medical Coding & Billing
Summa Cum Laude
Rebecca Luther
Associate of Applied Science in Medical Coding & Billing
Linda Lynn
Associate of Applied Science in Medical Coding & Billing
Summa Cum Laude
Marlie Martin
Associate of Applied Science in Medical Coding & Billing
Raynna Maya
Associate of Applied Science in Medical Coding & Billing
Laura McCauley
Associate of Applied Science in Medical Coding & Billing
Breeana Moore
Associate of Applied Science in Medical Coding & Billing
Kerry Murray
Associate of Applied Science in Medical Coding & Billing
Nicole Neilson
Associate of Applied Science in Medical Coding & Billing
Cum Laude
Athena Oberg
Associate of Applied Science in Medical Coding & Billing
Julie Poganski
Associate of Applied Science in Medical Coding & Billing
Summa Cum Laude
Elspheth Pomponio
Associate of Applied Science in Medical Coding & Billing
Magna Cum Laude
Crystal Powell
Associate of Applied Science in Medical Coding & Billing
Magna Cum Laude
Tina Richard
Associate of Applied Science in Medical Coding & Billing
Summa Cum Laude
Diana Robinson
Associate of Applied Science in Medical Coding & Billing
Magna Cum Laude
Michelle Robison
Associate of Applied Science in Medical Coding & Billing
Summa Cum Laude
Nicole Sibert
Associate of Applied Science in Medical Coding & Billing
Cum Laude
Kandi Stanforth
Associate of Applied Science in Medical Coding & Billing
Lakena Tauanuu
Associate of Applied Science in Medical Coding & Billing
Magna Cum Laude
Latoya Terry
Associate of Applied Science in Medical Coding & Billing
Latonya Walton
Associate of Applied Science in Medical Coding & Billing
Magna Cum Laude
Leslie Warner
Associate of Applied Science in Medical Coding & Billing
Javonne Washington
Associate of Applied Science in Medical Coding & Billing
Michael Wilker
Associate of Applied Science in Medical Coding & Billing
Magna Cum Laude
Christina Willis
Associate of Applied Science in Medical Coding & Billing
Jennifer Woodburn
Associate of Applied Science in Medical Coding & Billing
Summa Cum Laude
Jennifer Wooten
Associate of Applied Science in Medical Coding & Billing
Summa Cum Laude
Shara Young
Associate of Applied Science in Medical Coding & Billing
Magna Cum Laude
Betty Akpan
Bachelor of Science in Health Information Management
Cum Laude
Akimi Givens
Bachelor of Science in Health Information Management
Wanda Hutchens
Bachelor of Science in Health Information Management
Cum Laude
Arrahwanna Leake
Bachelor of Science in Health Information Management
Summa Cum Laude
Regina Longoria
Bachelor of Science in Health Information Management
Brandi Moore
Bachelor of Science in Health Information Management
Cum Laude
Tamika Washington Smith
Bachelor of Science in Health Information Management
Magna Cum Laude
Chelsea Watson
Bachelor of Science in Health Information Management
Summa Cum Laude
LaShawn Willis
Bachelor of Science in Health Information Management
Magna Cum Laude
Melissa Wyles
Bachelor of Science in Health Information Management
Summa Cum Laude
Taiwo Ayantunji
Bachelor of Science in Nursing (from RN Associate)
Adrienne Heasty
Bachelor of Science in Nursing (from RN Associate)
Summa Cum Laude
April Lapp
Bachelor of Science in Nursing (from RN Associate)
Summa Cum Laude
Audrey Larson
Bachelor of Science in Nursing (from RN Associate)
Summa Cum Laude
Sydney McCoy
Bachelor of Science in Nursing (from RN Associate)
Summa Cum Laude
Mamita Mishra
Bachelor of Science in Nursing (from RN Associate)
Cum Laude
Kathleen Morgia
Bachelor of Science in Nursing (from RN Associate)
Magna Cum Laude
Petrinah Mweke
Bachelor of Science in Nursing (from RN Associate)
Treyvon Olden
Bachelor of Science in Nursing (from RN Associate)
Abigail Osei
Bachelor of Science in Nursing (from RN Associate)
Magna Cum Laude
Ezekiel Osuwa
Bachelor of Science in Nursing (from RN Associate)
Magna Cum Laude
Bidya Parajuli Baral
Bachelor of Science in Nursing (from RN Associate)
Cum Laude
Jeremy Schneider
Bachelor of Science in Nursing (from RN Associate)
Summa Cum Laude
Yolanda Worthy
Bachelor of Science in Nursing (from RN Associate)
Magna Cum Laude
Alphonzo Allen
Master of Healthcare Administration
With Distinction
Angela Andaya
Master of Healthcare Administration
With Distinction
Lena Bell
Master of Healthcare Administration
Mary Bogdan
Master of Healthcare Administration
With Distinction
Jessica Buenning
Master of Healthcare Administration
With Distinction
Kaitlyn Buss
Master of Healthcare Administration
With Distinction
Emily Cicero
Master of Healthcare Administration
With Distinction
Tania Dente
Master of Healthcare Administration
With Distinction
Robyn Doerr
Master of Healthcare Administration
With Distinction
Nicolas Duncan
Master of Healthcare Administration
Dorothy Lynette Dyson
Master of Healthcare Administration
Katherine Finkey
Master of Healthcare Administration
With Distinction
Shelby Fry
Master of Healthcare Administration
With Distinction
Danielle Gwin
Master of Healthcare Administration
With Distinction
Kari Howard
Master of Healthcare Administration
With Distinction
Jennifer Kasischke
Master of Healthcare Administration
Sarah Leonard
Master of Healthcare Administration
With Distinction
Alice Lewis
Master of Healthcare Administration
With Distinction
Todd Luther
Master of Healthcare Administration
With Distinction
Yvette Masaoka
Master of Healthcare Administration
With Distinction
Maeci May
Master of Healthcare Administration
Courtney McEwen
Master of Healthcare Administration
With Distinction
Thomas Menyeah
Master of Healthcare Administration
With Distinction
Norma Milanes Roberts
Master of Healthcare Administration
Elizabeth Pante
Master of Healthcare Administration
With Distinction
Nichole Peterson
Master of Healthcare Administration
With Distinction
Allyson Petrone
Master of Healthcare Administration
With Distinction
Marquell Phillips
Master of Healthcare Administration
With Distinction
Michelle Rose
Master of Healthcare Administration
With Distinction
Ian Steward
Master of Healthcare Administration
With Distinction
Timothy Townsend
Master of Healthcare Administration
With Distinction
Sir Walter
Master of Healthcare Administration
With Distinction
William Giang
Master of Science in Health Systems Management
With Distinction
Modupeola Akinjolire
Master of Science in Nursing in Case Management
With Distinction
Brittany Farrar
Master of Science in Nursing in Case Management
With Distinction
Ancy John
Master of Science in Nursing in Case Management
With Distinction
Lisa Lewis
Master of Science in Nursing in Case Management
With Distinction
Gloria Anyanwu
Master of Science in Nursing in Nursing Education
With Distinction
Melissa Augaitis
Master of Science in Nursing in Nursing Education
With Distinction
Angela Davis
Master of Science in Nursing in Nursing Education
With Distinction
Steven Fondren
Master of Science in Nursing in Nursing Education
With Distinction
Chelsea Girolamo
Master of Science in Nursing in Nursing Education
With Distinction
Lee Holley
Master of Science in Nursing in Nursing Education
With Distinction
Kara Johnson
Master of Science in Nursing in Nursing Education
With Distinction
Esther Lee
Master of Science in Nursing in Nursing Education
With Distinction
Joseph Lloyd
Master of Science in Nursing in Nursing Education
Eli Nieves Perez
Master of Science in Nursing in Nursing Education
With Distinction
Catherine Rasmussen
Master of Science in Nursing in Nursing Education
With Distinction
Smitha Benoi
Master of Science in Nursing in Nursing Informatics
With Distinction
Aries Gamer
Master of Science in Nursing in Nursing Informatics
Kaitlin Perera
Master of Science in Nursing in Nursing Informatics
With Distinction
Gala Sapp
Master of Science in Nursing in Nursing Informatics
With Distinction
Christine Stamper
Master of Science in Nursing in Nursing Informatics
With Distinction
Julie Markley
Master of Science in Nursing in Nursing Management & Organizational Leadership
With Distinction
Erin McClaughry
Master of Science in Nursing in Nursing Management & Organizational Leadership
With Distinction
Teresa Nicastro
Master of Science in Nursing in Nursing Management & Organizational Leadership
With Distinction
Funmilola Omo-Olaoye
Master of Science in Nursing in Nursing Management & Organizational Leadership
With Distinction
Kelly Risner
Master of Science in Nursing in Nursing Management & Organizational Leadership
With Distinction
Jennifer Sawyer
Master of Science in Nursing in Nursing Management & Organizational Leadership
With Distinction
Jeffery Smith
Master of Science in Nursing in Nursing Management & Organizational Leadership
With Distinction
Irene Starling
Master of Science in Nursing in Nursing Management & Organizational Leadership
With Distinction
Sheri Stevens
Master of Science in Nursing in Nursing Management & Organizational Leadership
With Distinction
Angelica Tobias
Master of Science in Nursing in Nursing Management & Organizational Leadership
With Distinction
Susan Weldon
Master of Science in Nursing in Nursing Management & Organizational Leadership
With Distinction
Nicole Zook
Master of Science in Nursing in Nursing Management & Organizational Leadership

College of Science, Engineering & Technology

Zachary Allman
Associate of Science in Computer Science
Anthony Brown
Associate of Science in Computer Science
Paul Burt
Associate of Science in Computer Science
Cum Laude
Charles Carden
Associate of Science in Computer Science
Cum Laude
Jesus Colon
Associate of Science in Computer Science
Cum Laude
Alexander Dabney
Associate of Science in Computer Science
Alyssa Flint
Associate of Science in Computer Science
Summa Cum Laude
Michael Goodman
Associate of Science in Computer Science
Josiah Griffin
Associate of Science in Computer Science
Summa Cum Laude
Joshua Hair
Associate of Science in Computer Science
Summa Cum Laude
Emilie Hoyt
Associate of Science in Computer Science
Magna Cum Laude
Anthony Hudson
Associate of Science in Computer Science
Tommy Kelly
Associate of Science in Computer Science
Magna Cum Laude
Megan Lubben
Associate of Science in Computer Science
Cum Laude
Brandon Morris
Associate of Science in Computer Science
Ingrid Ortiz
Associate of Science in Computer Science
Beatrice Sonkailey
Associate of Science in Computer Science
David Spicer
Associate of Science in Computer Science
Magna Cum Laude
Han Tran
Associate of Science in Computer Science
Magna Cum Laude
Bradley Turck
Associate of Science in Computer Science
Michael Ureel
Associate of Science in Computer Science
Isaac Vallejo
Associate of Science in Computer Science
James Waldron
Associate of Science in Computer Science
Summa Cum Laude
Clinton West
Associate of Science in Computer Science
Cum Laude
Erikson Wiberg
Associate of Science in Computer Science
Shane Allen
Associate of Science in Electronic & Computer Engineering
Magna Cum Laude
Cheyenne Bailey
Associate of Science in Electronic & Computer Engineering
Magna Cum Laude
Jonathan Barkhurst
Associate of Science in Electronic & Computer Engineering
Magna Cum Laude
Jesse Clark
Associate of Science in Electronic & Computer Engineering
Summa Cum Laude
David Cobabe
Associate of Science in Electronic & Computer Engineering
Sarah Collins
Associate of Science in Electronic & Computer Engineering
Richard de Aragon
Associate of Science in Electronic & Computer Engineering
Cum Laude
Cynthia Deckman
Associate of Science in Electronic & Computer Engineering
Summa Cum Laude
Matthew Fernandez
Associate of Science in Electronic & Computer Engineering
Magna Cum Laude
Ryan Ghramm
Associate of Science in Electronic & Computer Engineering
Summa Cum Laude
Aaron Gromis
Associate of Science in Electronic & Computer Engineering
Summa Cum Laude
Jared Hall
Associate of Science in Electronic & Computer Engineering
Magna Cum Laude
Nicholas Harris
Associate of Science in Electronic & Computer Engineering
Hector Hernandez
Associate of Science in Electronic & Computer Engineering
Cum Laude
Larry Hill
Associate of Science in Electronic & Computer Engineering
Nicholas Hundley
Associate of Science in Electronic & Computer Engineering
Magna Cum Laude
Imran Ibrahim
Associate of Science in Electronic & Computer Engineering
Magna Cum Laude
Malcalm Johnson
Associate of Science in Electronic & Computer Engineering
Dapaoguewende Kamasse
Associate of Science in Electronic & Computer Engineering
Nicholas Mann
Associate of Science in Electronic & Computer Engineering
Cum Laude
LaMesha McNeil
Associate of Science in Electronic & Computer Engineering
Alex Nabeejat
Associate of Science in Electronic & Computer Engineering
Cum Laude
Tyler Norfleet
Associate of Science in Electronic & Computer Engineering
Anthony Paco
Associate of Science in Electronic & Computer Engineering
Benjamin Proffitt
Associate of Science in Electronic & Computer Engineering
Magna Cum Laude
Raksmey Reth
Associate of Science in Electronic & Computer Engineering
Maurice Robinson
Associate of Science in Electronic & Computer Engineering
Samuel Ryder
Associate of Science in Electronic & Computer Engineering
William Saville
Associate of Science in Electronic & Computer Engineering
Summa Cum Laude
Joshua Seefluth
Associate of Science in Electronic & Computer Engineering
Magna Cum Laude
Patrick Shea
Associate of Science in Electronic & Computer Engineering
Devin Shoemaker
Associate of Science in Electronic & Computer Engineering
Joshua Simons
Associate of Science in Electronic & Computer Engineering
Leroy Stanford
Associate of Science in Electronic & Computer Engineering
Daniel Stewart
Associate of Science in Electronic & Computer Engineering
Cum Laude
Sean Stogner
Associate of Science in Electronic & Computer Engineering
Summa Cum Laude
Trace Walterman
Associate of Science in Electronic & Computer Engineering
David Wardell
Associate of Science in Electronic & Computer Engineering
Enrique Argote
Associate of Science in Engineering Management Technology
Cum Laude
Joseph Chiominto
Associate of Science in Engineering Management Technology
Magna Cum Laude
Andrew Delph
Associate of Science in Engineering Management Technology
Summa Cum Laude
Matthew Rowland
Associate of Science in Engineering Management Technology
Summa Cum Laude
Lance Taylor
Associate of Science in Engineering Management Technology
Sean Veety
Associate of Science in Engineering Management Technology
Summa Cum Laude
Nicholas Bradford
Bachelor of Science in Computer Engineering Technology
Alexandra Genua
Bachelor of Science in Computer Engineering Technology
Kimani Manning
Bachelor of Science in Computer Engineering Technology
Michael Orlov
Bachelor of Science in Computer Engineering Technology
Danielle Raden
Bachelor of Science in Computer Engineering Technology
Summa Cum Laude
Michael Smith
Bachelor of Science in Computer Engineering Technology
Shane Stapleton
Bachelor of Science in Computer Engineering Technology
Kevin Youngbloom
Bachelor of Science in Computer Engineering Technology
Magna Cum Laude
Christian Barron
Bachelor of Science in Computer Science
Summa Cum Laude
Brandon Beecher
Bachelor of Science in Computer Science
Raymond Bull
Bachelor of Science in Computer Science
James Cassidy
Bachelor of Science in Computer Science
Alexander Daugherty
Bachelor of Science in Computer Science
Summa Cum Laude
Raymond Del Rosario
Bachelor of Science in Computer Science
Summa Cum Laude
Denise Dimry
Bachelor of Science in Computer Science
Magna Cum Laude
Durette Dimry
Bachelor of Science in Computer Science
Magna Cum Laude
Austin Glover
Bachelor of Science in Computer Science
Kyley Gregory
Bachelor of Science in Computer Science
Summa Cum Laude
Cainan Lay
Bachelor of Science in Computer Science
Summa Cum Laude
Taylor Mason
Bachelor of Science in Computer Science
James Miller
Bachelor of Science in Computer Science
David Parady
Bachelor of Science in Computer Science
Christopher Porter
Bachelor of Science in Computer Science
Cum Laude
Paul Preyer
Bachelor of Science in Computer Science
Brennan Sprague
Bachelor of Science in Computer Science
Cum Laude
Dakotah Swanson
Bachelor of Science in Computer Science
Jason Worrell
Bachelor of Science in Computer Science
Cum Laude
Brandi Dishner
Bachelor of Science in Cybersecurity
Summa Cum Laude
Sydney Edwards
Bachelor of Science in Cybersecurity
Magna Cum Laude
Joel Feder
Bachelor of Science in Cybersecurity
Magna Cum Laude
Jamal Girard
Bachelor of Science in Cybersecurity
David Jacobs
Bachelor of Science in Cybersecurity
Kane Kent
Bachelor of Science in Cybersecurity
Cum Laude
Jacob Kornell
Bachelor of Science in Cybersecurity
Christopher Luttrell
Bachelor of Science in Cybersecurity
Summa Cum Laude
Stanley Parker
Bachelor of Science in Cybersecurity
Tiffany Petties-Smith
Bachelor of Science in Cybersecurity
Magna Cum Laude
Ralph Russell
Bachelor of Science in Cybersecurity
Christopher Sikes
Bachelor of Science in Cybersecurity
Summa Cum Laude
Anthony Stewart
Bachelor of Science in Cybersecurity
Quedo Stockling
Bachelor of Science in Cybersecurity
David Vessely
Bachelor of Science in Cybersecurity
Magna Cum Laude
Joshua Wallace
Bachelor of Science in Cybersecurity
Virginia Watson
Bachelor of Science in Cybersecurity
Summa Cum Laude
Christopher Allen
Bachelor of Science in Electronic Engineering Technology
Magna Cum Laude
Joshua Barton
Bachelor of Science in Electronic Engineering Technology
Summa Cum Laude
Fernand Bikatal-Bi-Tonye
Bachelor of Science in Electronic Engineering Technology
Alex Bowers
Bachelor of Science in Electronic Engineering Technology
Chancey Braun
Bachelor of Science in Electronic Engineering Technology
Summa Cum Laude
Elias Calboreanu
Bachelor of Science in Electronic Engineering Technology
Cum Laude
William Carmichael
Bachelor of Science in Electronic Engineering Technology
Jayson Coon
Bachelor of Science in Electronic Engineering Technology
Cum Laude
Shawn Corcoran
Bachelor of Science in Electronic Engineering Technology
Magna Cum Laude
Brian Cortelloni
Bachelor of Science in Electronic Engineering Technology
Magna Cum Laude
Christopher Couto
Bachelor of Science in Electronic Engineering Technology
Cum Laude
Joshua Dalton
Bachelor of Science in Electronic Engineering Technology
Daniel Davis
Bachelor of Science in Electronic Engineering Technology
Ishmael Davis
Bachelor of Science in Electronic Engineering Technology
Magna Cum Laude
Keenan Davis
Bachelor of Science in Electronic Engineering Technology
Cum Laude
Maybelle Delong
Bachelor of Science in Electronic Engineering Technology
Omar Diaz
Bachelor of Science in Electronic Engineering Technology
Holly Dively
Bachelor of Science in Electronic Engineering Technology
Magna Cum Laude
Kremlin Douglas
Bachelor of Science in Electronic Engineering Technology
Magna Cum Laude
Kenneth Duclos
Bachelor of Science in Electronic Engineering Technology
Cum Laude
Ahmed Elfaki
Bachelor of Science in Electronic Engineering Technology
Cum Laude
Jacob Friel
Bachelor of Science in Electronic Engineering Technology
Cum Laude
Nasrudeen Ismail
Bachelor of Science in Electronic Engineering Technology
Cum Laude
Michael Jaskulski
Bachelor of Science in Electronic Engineering Technology
Magna Cum Laude
Mackentosh Jean Louis
Bachelor of Science in Electronic Engineering Technology
Lorie Johnson
Bachelor of Science in Electronic Engineering Technology
Nathan Johnson
Bachelor of Science in Electronic Engineering Technology
Levan Jokhadze
Bachelor of Science in Electronic Engineering Technology
Summa Cum Laude
Wesley Jones
Bachelor of Science in Electronic Engineering Technology
Summa Cum Laude
Michael Jordan
Bachelor of Science in Electronic Engineering Technology
Summa Cum Laude
Clifton Kendall
Bachelor of Science in Electronic Engineering Technology
Summa Cum Laude
Quinton Kilburn
Bachelor of Science in Electronic Engineering Technology
Magna Cum Laude
Brandon Kolbe
Bachelor of Science in Electronic Engineering Technology
Summa Cum Laude
Ne'Angelo Lake
Bachelor of Science in Electronic Engineering Technology
Phillip Lane
Bachelor of Science in Electronic Engineering Technology
Summa Cum Laude
Vincent Ledbetter
Bachelor of Science in Electronic Engineering Technology
Magna Cum Laude
Max Linden
Bachelor of Science in Electronic Engineering Technology
Magna Cum Laude
Robert Madonna
Bachelor of Science in Electronic Engineering Technology
Cum Laude
Brandon Martinec
Bachelor of Science in Electronic Engineering Technology
Barry McClain
Bachelor of Science in Electronic Engineering Technology
Marquis Moore
Bachelor of Science in Electronic Engineering Technology
Lyriam Oms
Bachelor of Science in Electronic Engineering Technology
Yacouba Ouattara
Bachelor of Science in Electronic Engineering Technology
Matthew Peruchetti
Bachelor of Science in Electronic Engineering Technology
Jerico Pfremmer
Bachelor of Science in Electronic Engineering Technology
Cum Laude
Steven Phan
Bachelor of Science in Electronic Engineering Technology
Summa Cum Laude
John Prete
Bachelor of Science in Electronic Engineering Technology
Summa Cum Laude
Tommy Pruitt
Bachelor of Science in Electronic Engineering Technology
Summa Cum Laude
Cole Rawlinson
Bachelor of Science in Electronic Engineering Technology
Tom Sankoorikal
Bachelor of Science in Electronic Engineering Technology
Summa Cum Laude
Yamil Santos
Bachelor of Science in Electronic Engineering Technology
Summa Cum Laude
Brian Saulsgiver
Bachelor of Science in Electronic Engineering Technology
Summa Cum Laude
Quentin Scott
Bachelor of Science in Electronic Engineering Technology
Andre Smith
Bachelor of Science in Electronic Engineering Technology
Summa Cum Laude
Ryan Steele
Bachelor of Science in Electronic Engineering Technology
Summa Cum Laude
Jason Stone
Bachelor of Science in Electronic Engineering Technology
Patrick Stoner
Bachelor of Science in Electronic Engineering Technology
Magna Cum Laude
Glenn Stutts
Bachelor of Science in Electronic Engineering Technology
Magna Cum Laude
Jack Duong Than
Bachelor of Science in Electronic Engineering Technology
Cum Laude
Cyrus Thomas
Bachelor of Science in Electronic Engineering Technology
Cum Laude
Daniel Trombone
Bachelor of Science in Electronic Engineering Technology
Summa Cum Laude
Jonathan Ulmer
Bachelor of Science in Electronic Engineering Technology
Summa Cum Laude
Anthony Walden
Bachelor of Science in Electronic Engineering Technology
Magna Cum Laude
Jack White
Bachelor of Science in Electronic Engineering Technology
Virginia Yarborough
Bachelor of Science in Electronic Engineering Technology
Summa Cum Laude
Abdullah Alzuraiqi
Bachelor of Science in Engineering Management Technology
Kasey Black
Bachelor of Science in Engineering Management Technology
Danny Braswell
Bachelor of Science in Engineering Management Technology
Russell Franks
Bachelor of Science in Engineering Management Technology
Summa Cum Laude
Edilberto Garcia
Bachelor of Science in Engineering Management Technology
Summa Cum Laude
Christopher Guerra
Bachelor of Science in Engineering Management Technology
Cum Laude
Samuel Haltom
Bachelor of Science in Engineering Management Technology
Cum Laude
Andrew Milkovich
Bachelor of Science in Engineering Management Technology
Ronald Patterson
Bachelor of Science in Engineering Management Technology
Summa Cum Laude
Adam Price
Bachelor of Science in Engineering Management Technology
Cum Laude
Adam Randolph
Bachelor of Science in Engineering Management Technology
Summa Cum Laude
Jason Rhea
Bachelor of Science in Engineering Management Technology
Thomas Smitley
Bachelor of Science in Engineering Management Technology
Paul Tappero
Bachelor of Science in Engineering Management Technology
Cum Laude
Edward York
Bachelor of Science in Engineering Management Technology
Summa Cum Laude
Megan Ahmad
Bachelor of Science in Information Systems
Summa Cum Laude
Charles Asbill
Bachelor of Science in Information Systems
Robert Baugh
Bachelor of Science in Information Systems
Summa Cum Laude
Kristen Blanks
Bachelor of Science in Information Systems
Shawn Bynum
Bachelor of Science in Information Systems
Summa Cum Laude
Rebecca Crist
Bachelor of Science in Information Systems
Tyler Emery
Bachelor of Science in Information Systems
Justin Fowler
Bachelor of Science in Information Systems
Magna Cum Laude
Princess Gooden
Bachelor of Science in Information Systems
Cum Laude
Krystal Granville
Bachelor of Science in Information Systems
Jesse Kernats
Bachelor of Science in Information Systems
Magna Cum Laude
Jeffery Kernodle
Bachelor of Science in Information Systems
Cum Laude
Jared Lockwood
Bachelor of Science in Information Systems
Alex Mashburn
Bachelor of Science in Information Systems
Summa Cum Laude
David Morgan
Bachelor of Science in Information Systems
Michael Riley
Bachelor of Science in Information Systems
Magna Cum Laude
Edward Ringer
Bachelor of Science in Information Systems
David Smith
Bachelor of Science in Information Systems
Ermmias Teclemariam
Bachelor of Science in Information Systems
James Walter
Bachelor of Science in Information Systems
Cum Laude
Rogelio Watson
Bachelor of Science in Information Systems
Dwight Wilson
Bachelor of Science in Information Systems
Summa Cum Laude
Trinika Abraham
Master of Science in Information Management Technology
With Distinction
Jeany Castro
Master of Science in Information Management Technology
With Distinction
Anamika Chakraborty
Master of Science in Information Management Technology
With Distinction
Jonathan Mocan
Master of Science in Information Management Technology
With Distinction
Hemon Nguepi-Badjou
Master of Science in Information Management Technology
With Distinction
Leonid Ouaguia Wachou
Master of Science in Information Management Technology
With Distinction
Sherrie Scott
Master of Science in Information Management Technology
With Distinction
James Swineford
Master of Science in Information Management Technology
With Distinction
George Aris Tango
Master of Science in Information Management Technology
With Distinction
William Wisdom
Master of Science in Information Management Technology
With Distinction
Deidra Wright
Master of Science in Information Management Technology
With Distinction
Richard Bailey II
Master of Science in Information Management-Project Management
With Distinction
Brenden Bombard
Master of Science in Information Management-Project Management
With Distinction
Daniel Chatmon
Master of Science in Information Management-Project Management
Nathaniel Hicks
Master of Science in Information Management-Project Management
Victor Hixson
Master of Science in Information Management-Project Management
With Distinction
Darryl Holsey
Master of Science in Information Management-Project Management
Shanique Lewis
Master of Science in Information Management-Project Management
With Distinction
Randall Lockhart
Master of Science in Information Management-Project Management
With Distinction
Michelle Maloney
Master of Science in Information Management-Project Management
With Distinction
Robert McMath
Master of Science in Information Management-Project Management
With Distinction
Kwame Quarshie
Master of Science in Information Management-Project Management
With Distinction
Daren Respicio
Master of Science in Information Management-Project Management
With Distinction
Jared Richmond
Master of Science in Information Management-Project Management
With Distinction
Elizabeth Varley
Master of Science in Information Management-Project Management
With Distinction
Russell Bates
Master of Science in Information Technology
With Distinction
Margaret Bermel
Master of Science in Information Technology
With Distinction
Kennard Brown
Master of Science in Information Technology
With Distinction
Scott Bryson
Master of Science in Information Technology
With Distinction
Dominic Collis
Master of Science in Information Technology
With Distinction
Ayush Dhaubhadel
Master of Science in Information Technology
With Distinction
Armando Garibay
Master of Science in Information Technology
With Distinction
Andres Guerrero Benavides
Master of Science in Information Technology
With Distinction
David Nafe
Master of Science in Information Technology
With Distinction
Gerrit Oertel
Master of Science in Information Technology
With Distinction
Nicholas Phelps
Master of Science in Information Technology
With Distinction
Hermanah Pierre
Master of Science in Information Technology
With Distinction
Charlotte Purdy
Master of Science in Information Technology
With Distinction
Jason Sirju
Master of Science in Information Technology
With Distinction
Qiana Smocks
Master of Science in Information Technology
Timothy Tonsetic
Master of Science in Information Technology
James Umphres
Master of Science in Information Technology
With Distinction
Laura Valerius
Master of Science in Information Technology
With Distinction
Rudari WalkerGordon
Master of Science in Information Technology
With Distinction
George Wallington
Master of Science in Information Technology
With Distinction
Christine Williams
Master of Science in Information Technology
With Distinction